Drobne ozdoby, a kolosalny efekt – postaw na lamele ścienne

Dekoracje są najważniejszym szczegółem w dopełnieniu całego wnętrza domu. Bez nich salon wywierałby wrażenie niedokończonego i równocześnie pustego. W salonie oprócz kanapy stolika oraz komody, umieszcza się również stół i krzesła, takiego typu meble całkowicie sprawdzają się w czasie świąt, czy innych pokaźniejszych imprez, gdzie wszyscy członkowie siadają w jednym miejscu.

Aby porządnie zaaranżować salon wystarczy jedynie odrobinę wyobraźni oraz chęci. Nie zawsze musimy wprowadzać drastyczne szczegóły, żeby salon oddawał klasę oraz spójność z naszą idealną osobowością.

Czasami starczą drobne dodatki, takie jak ozdoby stołu, a reszta pokoju wyda nam się i odmieniona i urządzona w nowym stylu. Stół możemy udekorować nowoczesnymi podkładkami o ciekawych barwach oraz wzorach. Na początek przystrajania naszego pokoju codziennego, jakim jest salon, w którym spędzamy większość dnia, trzeba usunąć z niego wszelkie niepomocne przedmioty, które tylko zaśmiecają powierzchnię.

Rozpocząwszy od starych pamiątek, które zbierają tylko kurz na szafkach oraz obrazach, które wiszą na ścianach całkiem nie komponując się z całością salonu. W ich miejsca jesteśmy w stanie powiesić ciekawe zdjęcia z wakacji, które mają dla nas znaczenie emocjonalne, a przy tym nadadzą dzisiejszy wygląd. Atrakcyjną opcją na ścianę są także lamele ścienne – lamele ścienne drewniane. Ożywienie ścian w salonie ma okazję też odbyć się poprze powieszenie designerskich ram, zamiast starych obrazów. Jeżeli chodzi o kolorystykę ścian, to wszystko zależy od tego w jakich odcieniach czujemy się przyzwoicie.

Jeżeli lubimy odcienie i energetyczne odcienie, odlotowym dodatkiem jest pomalowanie tylko jednej ściany, jaki może nadać całkowicie inny wygląd salonu. Jeżeli wolimy stonowane kolory, w jakich jesteśmy w stanie się wyciszyć i odpocząć, zastosujemy tutaj biele oraz beże, jakie uwydatnią kształt oraz kolor akcesoriów. Idealnym sposobem na ożywienie oraz drobne zmiany w salonie będą kwiaty, a dokładniej doniczki z kwiatami. Parapety, jakie są zagracone przeróżnymi doniczkami, można dostosować pod względem jednego stylu oraz nadać oknom innowacyjnego wyglądu.

You may also like...