Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Trwałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych oferuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają wyjątkowe właściwości, pozwalające na uzyskiwanie idealnych wyników. Udostępnione tynk akrylowy można bez problem nakładać. Tynk powstały na podstawie innowacyjnych technik będzie nadawać się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od położenia podłoża. Dodatkowo ten rodzaj tynku idealnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Zaprezentowany produkt to integralny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została ukazana przez producenta i można się z nią zapoznać na stronie www.

Jeśli klienci mają takie życzenie, mogą zostać wykonane zlecenia indywidualne pod względem wybarwienia tynku. To daje pewność, że abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że z pomocą konkretnej firmy da się to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Konsumenci zainteresowani jego zakupem mogą zaznajomić się z prezentacją na stronie internetowej. Do ich wglądu zostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W wypadku dodatkowych pytań można skontaktować się z obsługą klienta. Z uwagi na prędkość oraz łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się bardzo często. Opłaca się wybrać taki określony preparat, żeby mieć gwarancję imponującej jakości. Ze względu na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku zostanie zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może zostać nakładany w każdych warunkach środowiskowych.

You may also like...