Apartament idealny dla osób, które chciałyby odpocząć od wakacyjnego zgiełku

Mechelinki to apartament idealny dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Nastrojowe oraz w pełni wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania dużej liczby osób. Każdy gość może w tym miejscu przygotować dla siebie posiłek, pić kawę, obejrzeć film albo zrobić relaksującą kąpiel. Komfortowe łóżka pozwalają odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

A kiedy ktokolwiek chciałby tutaj przyjechać w podróż służbową to także ma taką możliwość. Może w tym miejscu spokojnie pracować, a wieczorem spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w zaledwie 4 minuty. Udostępnione udogodnienia oraz modernistyczne wyposażenie spowodują, że czas w takim mieszkaniu goście będą wspominali nad wyraz przyjemnie. Można będzie bardzo dobrze wypoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mała miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy oraz Gdyni.

Dlatego to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą spędzać wakacji w dużych kurortach. Gustownie zaaranżowane mieszkanie okaże się idealną alternatywą dla większego obiektu hotelowego. Kompleksowo wyposażone mieszkanie da szansę komukolwiek wypoczywać w taki sposób jak preferuje najbardziej: w mieszkaniu można będzie spędzać mniej albo więcej czasu, w zależności od preferowanego stylu odpoczywania.

Jeżeli zaś pogoda nie będzie dobra, to można spędzać wolne chwile na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, należy skontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy opiekującej się apartamentem to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Założyciel MARIO COMPANY ma jeszcze apartament w Gdyni, zarządzany na równie wysokim poziomie.

Z tego względu warto mu ufać i decydować się na pobyt w ekskluzywnym i spokojnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla 8 osób. Metraż mieszkania to 108 metrów kwadratowych.

You may also like...